Vernostný klub

Magentamoda CLUB

 

VERNOSTNÝ ZÁKAZNÍCKY PROGRAM

 

 Nakupovať u nás sa oplatí !

 

1) Kliknite v pravom hornom rohu na "nová registrácia" a vyplňte svoje údaje nie len pre urýchlený spôsob objednávania, ale aj pre zbieranie bodov, ktoré sa Vám vyplatia.

 

2) Každý registrovaný zákazník má možnosť získať zľavu na nákup vo výške 5%, 8% a 10%. Výška tejto zľavy závisí len od Vašej vernosti k nám a aktivuje sa už po prvom uskutočnenom nákupe. :)

 

3) Ak ste u nás už v minulosti nakupovali alebo sa ešte len chystáte, každým získaným bodom za uskutočnený nákup ste bližšie k svojej maximálnej možnej zľave vo vernostnom programe Magentamoda CLUB. Tieto body sa budú ítavať vo Vašom konte (vždy po prihlásení) a zároveň sa Vám automaticky vygeneruje cena jednotlivých modelov už po Vašej osobnej zľave.

 Súčet objednávok 50€ - 200€    →  5% zľava na nákup
  S
účet objednávok 201€ - 400€ →  8% zľava na nákup
       Súčet objednávok nad 401€  → 10% zľava na nákup

 

 4) Zľava je neprenosná na inú osobu a nevzťahuje sa na tovar v prípade promoakcie (MAGENTA DNI, SEZÓNNE ZĽAVY, BLACK FRIDAY a pod.). V prípade opakovaného vrátenia tovaru sa zľava môže upravovať.

 Po vystavenej a uhradenej platbe nie je možné dodatočne upraviť kúpnu cenu tovaru.

Vernostný zákaznícky program Magentamoda CLUB je odmeňovanie zákazníkov za opakované nákupy. Tak neváhajte, zaregistrujte sa ešte dnes a ušetrite tak peniaze na ďalší nákup práve u nás!

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie