Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku

FORMULÁR: Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku

odstupenie-od-zmluvy

Vrátenie tovaru

Tovar je možné vrátiť najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia - nepoškodený, nenosený v exteriéri, s pôvodnými visačkami a riadne zabalený

-  tovar na vrátenie zakúpený cez eshop WWW.MAGENTAMODA.SK môžete odoslať* :

UPOZORNENIE :

* Zásielky, ktoré sú vrátené odosielateľom  na náš unikátny kód cez Packetu a obchodný vzťah nebol vytvorený riadnou objednávkou nebudú prevzaté !

1) - cez Packetu, službou Spätná zásielka. Táto služba je spoplatnená sumou 3,00 €. Spätná zásielka poslaná z Českej republiky je spoplatnená sumou 4,00 €. Tovar riadne zabaľte a odneste do najbližšej pobočky Packety. Obsluhe nadiktujte kód nášho eshopu 98246773tá vytlačí štítok a nalepí ho na balík. Pri podaní nič neplatíte. Suma za odoslanie balíka Vám bude odrátaná zo sumy vráteného tovaru. Využitím tejto služby súhlasíte s podmienkami.

 2) - doporučenou poštou na adresu MAGENTA, ŽRIEDLOVÁ 11, 04001 KOŠICETovar zaslaný na dobierku nebude predávajúcim prebratý. 

Kupujúci znáša náklady spojené s vrátením tovaru predávajúcemu, a to i v tom prípade, ak tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu obvyklou poštovou cestou. Právo od kúpnej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní od prevzatia tovaru zakúpeného na Eshope - ku zachovaniu lehoty stačí, ak kupujúci vykoná prehlásenie predávajúcemu, ktorým informuje o svojom odstúpení od zmluvy - emailom na magentakosice@gmail.com.

Ak kupujúci zvolí iný než najlacnejší spôsob dopravy/dodania tovaru, ktorý predávajúci ponúka, vráti predávajúci kupujúcemu náklady na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu spôsobu dodania tovaru.

K tovaru je potrebné priložiť faktúru, alebo jej kópiu, formulár na vrátenie tovaru, kde je potrebné uviesť číslo účtu, na ktorý chce kupujúci peniaze zaslať, prípadne údaje o tovare, za ktorý ho chce kupujúci vymeniť. Ďalej je potrebné uviesť telefonický a e-mailový kontakt na kupujúceho.

V prípade, že vyššie uvedené podmienky nebudú kupujúcim splnené, tovar bude vrátený kupujúcemu späť na jeho náklady.

Peniaze budú kupujúcemu zaslané na účet najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy.

Tovar zakúpený v kamennej predajni nie je možné vrátiť. Žiadny právny predpis nepriznáva kupujúcemu ako spotrebiteľovi nárok na bezdôvodné vrátenie tovaru zakúpeného v tzv. kamennom obchode. Ak predávajúci takúto možnosť (prípadne možnosť výmeny tovaru za iný tovar) spotrebiteľovi ponúka, činí tak nad rámec svojich povinností. Nárok na bezdôvodné vrátenie alebo výmenu tovaru nie je právne vymáhateľný.

Výmena tovaru

 Ak chcete tovar vymeniť, pošlite nám ho na vrátenie a zároveň si prosím urobte v našom eshope novú objednávku. 

Tovar na vrátenie musí byť riadne zabalený, s pôvodnými visačkami, zároveň tovar nesmie byť používaný, poškodený, či upravovaný. 

Tovar pošlite na adresu : MAGENTA, ŽRIEDLOVÁ 11, 04001 KOŠICE spolu s riadne vyplneným formulárom na vrátenie. Vo formulári je potrebné uviesť bankové spojenie IBAN, na ktorý budú, po doručení pôvodného tovaru, vrátené peniaze. Tovar neposielajte ho na dobierku! Nebude prebratá.