Pre lepšie fungovanie nášho webu používame súbory cookie.

ZĽAVA

Cena 19,00 EUR
Cena 29,00 EUR

OBĽÚBENÉ

KONTAKT

MAGENTA
Žriedlová 11, 04001 Košice
Cassovar Biznis Centrum
tel: +421 948 100 696
napíšte nám
Informácie o e-shope
Pondelok- Piatok 09:30-18:00

 

 


VERNOSTNÝ KLUB
Magentamoda CLUB

 

VERNOSTNÝ ZÁKAZNÍCKY PROGRAM

 

 Nakupovať u nás sa oplatí !

  

1) Kliknite v pravom hornom rohu na "nová registrácia" a vyplňte svoje údaje nie len pre urýchlený spôsob objednávania, ale aj pre zbieranie bodov, ktoré sa Vám vyplatia.

 

2) Každý registrovaný zákazník má možnosť získať zľavu na nákup vo výške 5%, 8% a 10%. Výška tejto zľavy závisí len od Vašej vernosti k nám a aktivuje sa už po prvom uskutočnenom nákupe. :)

 

3) Ak ste u nás už v minulosti nakupovali alebo sa ešte len chystáte, každým získaným bodom za uskutočnený nákup ste bližšie k svojej maximálnej možnej zľave vo vernostnom programe Magentamoda CLUB. Tieto body sa budú ítavať vo Vašom konte (vždy po prihlásení) a zároveň sa Vám automaticky vygeneruje cena jednotlivých modelov už po Vašej osobnej zľave.

 


S
účet objednávok 50 - 200    → 5% zľava na nákup
  S
účet objednávok 201€ - 400 → 8% zľava na nákup
Súčet objednávok nad 401€  → 10% zľava na nákup

 

 

 

4) Zľava je neprenosná na inú osobu a nevzťahuje sa na tovar v prípade promoakcie (MAGENTA DNI, SEZÓNNE ZĽAVY, BLACK FRIDAY a pod.). V prípade opakovaného vrátenia tovaru sa zľava môže upravovať.

 

Po vystavenej a uhradenej platbe nie je možné dodatočne upraviť kúpnu cenu tovaru.

 

Vernostný zákaznícky program Magentamoda CLUB je odmeňovanie zákazníkov za opakované nákupy. Tak neváhajte, zaregistrujte sa ešte dnes a ušetrite tak peniaze na ďalší nákup práve u nás!

 

 

 

OGQ5NmM